Loading...

Aranżacja wąskiej łazienki

www.amplitunery.com.pl

Wyposażenie wąskiej łazienki nie jest prostą sprawą. Niewielkie pomieszczenia wymagają zastosowania praktycznych rozwiązań, które sprawią, że łazienka będzie spełniała wszystkie swoje funkcje, a jednocześnie miała wyjątkowy klimat. Każdy centymetr przestrzeni jest bardzo ważny, dlatego dobrze jest rozplanować poszczególne elementy i wybrać sprawdzone usługi hydrauliczne legionowo . Aby małe pomieszczenie było optycznie szersze i dodatkowo przytulne, warto zrezygnować z kanciastych kształtów wyposażenia i postawić na te opływowe.

Dobrze, by kolor fug odpowiadał kolorowi kafelek. Nie trzeba wcale rezygnować z dużych kafli. Będą one tak samo odpowiednie jak te mniejsze. Wąskie łazienki nie polubią się z małymi lustrami umieszczonymi w dużych ramach.

Dobrym rozwiązaniem może być opcja dwa w jednym, czyli zamontowanie szafki z lustrem. Można pokusić się także o zakup dużych luster i przymocowanie ich na dłuższych ścianach czy nad umywalką. Długie pomieszczenia skorzystają na mocnym oświetleniu sufitowym. Rozmieszczenie świateł naprzeciwko siebie, pomoże optycznie poszerzyć łazienkę.