Loading...

Artystyczna kuchnia

Aranżacja mieszkań Wrocław - sprawdź tutaj

Wydawać by się mogło, że małe mieszkanie to jednocześnie niewielkie możliwości aranżacyjne. Tymczasem okazuje się, że nawet na powierzchni nieprzekraczającej czterdziestu metrów kwadratowych da się zaadoptować przytulne gniazdko w iście artystycznym klimacie. Najbardziej pożądany będzie w tym przypadku prosty, ale posiadający wyjątkowy urok styl skandynawski.

Niewielka, kawalerkowa kuchnia to doskonały potencjał do zaaranżowania kuchennego kącika w stylu bistro. Rezygnuje się więc z wiszących szafek, zaś pomieszczenie w całości wykłada modnymi w ostatnim sezonie, jasnymi prostokątnymi płytkami. Zwieńczeniem oraz swego rodzaju punktem kulminacyjnym tej bistrowej kuchni jest zjawiskowa, bo błękitna lodówka stylizowana na lata 50-te.

Całą pozostałą przestrzeń warto natomiast przeznaczyć na duży, drewniany i klimatyczny stół. Tylko gdzie w takim razie chować jedzenie, czy tez przygotowywać posiłki? Na to też jest rada. Kawalerki posiadają przeważnie w części kuchennej wnękę.

Można tam zaaranżować wymyślny stojak z pojemnikami na różnego rodzaju produkty spożywcze. Pozostałą jej część zająć zaś wiszącym fragmentem blatu, który idealnie posłuży, jako kącik do krojenia, mieszania i zagniatania.