Loading...

BATER

http://katalizatory.pro/katalizatory/chrzanow

Kupowanie akumulatora jest poważnym wyzwaniem zwłaszcza, jeśli wybór akumulatorów jest aż tak duży jak teraz. Jeśli posiadamy łódkę czy inny sprzęt to warto byłoby zainwestować w akumulatory żelowe. Idealnie sprawdzają się, jako awaryjne zasilanie w elektrowniach wiatrowych czy w punktach medycznych.

To pozwala na o wiele dłuższą, ale i sprawniejszą eksploatacje. To dobre rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort podczas pracy. Akumulator żelowy Trzeba pamiętać o tym, że akumulator żelowy potrzebuje innego prostownika niż zwykły akumulator.

Jeśli zatem kupujemy takie urządzenie to trzeba będzie od razu w zestawie zamówić ładowarkę, która nam ułatwi eksploatacje. Firma Bater ma w ofercie akumulatory żelowe od 50 Ah do aż 200Ah. Pozwala to na dobranie takiego urządzenia, które będzie najbardziej wydajne i które będzie wstanie sprostać wymaganiom, jakie mu stawiamy.

Warto stawiać na oryginalne akumulatory, które są zrobione z najlepszych materiałów, bo to oznacza dla nas trwałość. Akumulator żelowy ma praktycznie same plusy. Jest bardzo dobrze odporny na wysokie i niskie temperatury, ale również na głębokie rozładowania.

O ile zwykły akumulator wysiada teraz po okresie gwarancyjnym, czyli dwa, trzy lata o tyle akumulator żelowy jest wstanie wytrzymać nawet kilkanaście lat. Jest to praktycznie bezobsługowy akumulator, który nie wymaga dolewania wody jak to bywa w przypadku starych znanych nam akumulatorów. Jest to najlepsze urządzenie, które ma bardzo szerokie zastosowanie w wielu branżach.