Loading...

Największe z największych.

www.boston-whippet.pl

Jak wiadomo, w Chopperach jedną z najważniejszych wartości było likwidowanie niepotrzebnych elementów motocykla i sprawianie, by jego konstrukcja stawała się coraz lżejsza. Nie zawsze jednak jest to nadrzędnym celem. Doskonałym tego dowodem jest istnienie motocykli typu Power Cruiser. Maszyny te słyną właśnie z tego, że są zwyczajnie… największe.

Zdarza się, że pojemność ich silników przekracza nawet 2000 centymetrów sześciennych. Ogromna jest więc nie tylko ich masa, ale również osiągana prędkość. Charakteryzują się znaczną wagą, ale również wyróżniającą je spośród innych mocą. Nikogo więc nie zdziwi także fakt, że pokaźna jest także cena tego typu motocykli.

Power Cruisery bez wątpienia dedykowane są tym pasjonatom motorów, których w myśl polskiego przysłowia „apetyt rośnie w miarę jedzenia”. Jeśli masz już sporo doświadczenia w jeździe na dwukołowcu i czujesz, że chcesz jeszcze bardziej rozwijać swoją pasję, a przy tym możesz pochwalić się dość zasobnym portfelem, ten typ maszyn jest wprost stworzony dla ciebie. Doskonały jest także dla tych jeźdźców, którzy lubią zwracać na siebie uwagę. Nie sposób go nie zauważyć.

Najpopularniejsze Power Cruisery to Suzuki Intruder M1800, Yamaha V-max i Harley Davidson V Rod.